Який електромобіль потрібен в Україні?

Зараз ми спостерігаємо, як в Україні з’являється велика кількість електромобілів із Китаю, є і нові, і вживані, дешеві – до 10 тис. доларів, а дорогі – 30 тис., 40 тис. і навіть вище. Тож, з огляду на безліч брендів і моделей, який електромобіль нам потрібен? Який дійсно підійде нинішнім покупцям в Україні?

Ціна повинна бути в межах 1 мільйона гривень. Звісно ми всі бачили та чули про китайські електромобілі в яких є багато функцій та наворотів, однак в Україні багато з цих функцій неможливо буде використовувати. Тобто нам не потрібно так багато функцій, що в свою чергу може значно зменшити вартість електромобіля. Це і є найважливіше. Чим більше функцій, тим вища ціна автомобіля, тож чи готові ми витрачати більше грошей на придбання деяких функцій, які не є придатними?

Той самий принцип і з акумулятором. Ми купуємо електромобілі, щоб їздити на роботу та з роботи, якщо підрахувати то щоденний пробіг в основному буде в межах 100 кілометрів. Отже, якщо купити машину з запасом ходу 600 кілометрів, акумулятор буде коштувати дорожче, ніж у машини з запасом ходу 300 кілометрів, її вартість буде приблизно на 15 000 доларів дорожче, тобто нема сенсу купувати такий великий акумулятор якщо можна використовувати акумулятор із ємністю на 300 кілометрів. Якщо враховувати погодні умови тоді, в холодну погоду його може вистачити на 250 кілометрів, а за звичайної погоди його може вистачити на 300 кілометрів. Тобто у будь-якому разі акумулятора вистачить для щоденних поїздок на роботу та назад.

Тож можна зробити висновок, цей недорогий (до 1 мільйона гривень), економний автомобіль, саме те що дійсно підходить для українського споживача у нинішніх реаліях.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!