Якісні фото найновішого 5-метрового бізнес-седана Volkswagen Magotan B9 злили в мережу

У Мережі з’явилися якісні фотографії великого седана Volkswagen Magotan нового покоління. По суті, Magotan – це розтягнутий для Китаю Volkswagen Passat зі своїми особливостями щодо зовнішнього вигляду і опцій.

У новому поколінні автомобіль знайшов світлодіодну смугу між фарами та підсвічений логотип на решітці радіатора – на кшталт електромобілів Volkswagen ID. Така сама поперечка, тільки червона, між ліхтарями. Ще особливість ззаду – візуально не акцентовані вихлопні труби.

Салон із великим дисплеєм медіасистеми приблизно як у нового Passat B9, але є нюанс у вигляді третього екрана на передній панелі перед пасажиром. Раніше аналогічне рішення помітили у китайського Volkswagen Tiguan L Pro. Ще одна особливість машини – система автономного водіння на базі компонентів DJI. Вона, нагадаємо, відрізняється тим, що у своїй роботі спирається виключно на оптику камери.

Попри те, що до офіційної прем’єри Magotan B9 ще місяць (дебютує машина на автосалоні в Пекіні 25 квітня) основні технічні характеристики вже розкриті. Але тут все характерно для Volkswagen. У базі буде 1,5-літровий турбомотор потужністю 160 к.с., у топовій версії – 2,0-літровий 220-сильний двигун. Обидва – у зв’язці з “роботом” DSG. Габарити автомобіля – 4990х1854х1487 мм при довжині колісної бази 2871 мм.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com