Які авто все ще можна купити в росії

Незважаючи на звірства російських загарбників в Україні, не всі автовиробники залишили ринок країни-окупанта.

За останні кілька тижнів ринок рф залишили практично всі великі автомобільні бренди. У той же час частина автовиробників продовжує співпрацювати з росією, незважаючи на те, що ця країна веде повномасштабну війну проти України.

На даний момент у рф продовжують працювати відразу три японські бренди. Toyota продовжує діяльність у країні, хоч і з серйозними перебоями через відсутність комплектуючих. У прес-службі компанії навіть зробили офіційну заяву, що в даний час логістичний ланцюжок постачань до росії порушений, через що в рф спостерігаються складнощі з постачанням автомобілів Toyota і Lexus.

Крім цього, у рф також продовжує працювати Suzuki. У російському офісі компанії зазначили, що вони як імпортер продовжують працювати в штатному режимі і намагаються вирішити питання порушеної логістики, поки дилери продають наявні авто клієнтам.

Не пішли з російського ринку і Hyundai та Kia , які не заявляли про припинення своєї діяльності. У той же час, відомо, що роботу заводу в Санкт-Петербурзі було припинено ще в березні через брак запчастин. Імпорту авто з Кореї в рф зараз немає, а всі машини, які зараз мають дилери, раніше збиралися на російських заводах.

Також у рф продовжують роботу 4 китайські компанії. Так, компанія Geely нещодавно відновила виробництво моделей Coolray та Atlas Pro. Крім цього, продовжуються постачання автомобілів з Китаю до росії.

У компанії Haval також продовжують роботу в рф, а завод у Тульській області хоч і з певними перебоями, але продовжує випускати кросовер F7, F7x, Jolion та H9. Не йде з російського ринку і автовиробник Chery, у якого в автосалонах доступний майже повний модельний ряд.

Продовжує свою діяльність у росії компанія Changan, хоча менеджери телефоном заявляють, що дилери відчувають певні проблеми з поставками нових авто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net