У Volkswagen придумали, як вдвічі знизити собівартість акумуляторів для електрокарів

Інноваційна технологія допоможе зробити електромобілі доступнішими та надійнішими. Нова розробка буде використовуватися ближче до 2030 року.

Volkswagen Group знайшла можливість удвічі знизити витрати на виробництво акумуляторів для своїх електромобілів. Для досягнення цієї мети автовиробник планує використовувати одноелементні акумуляторні батареї, які ще знаходяться в розробці. Про це представники компанії розповіли в ході презентації Power Day.

Томас Шмалл (Thomas Schmall), член ради директорів Volkswagen Group, повідомив, що компанія прагне не тільки знизити собівартість акумуляторів для електрокарів, але ще й збільшити їх продуктивність. Планується, що вже до 2030 року нова розробка буде використовуватися в 80% всіх електромобілів Volkswagen. Керівник компанії також зазначив, що інноваційні батареї будуть створюватися власними силами та надійдуть у виробництво вже в 2023 році. Компанія впевнена, що вдосконалена технологія допоможе зробити електромобілі доступною і домінантною привідною технікою.

Варто відзначити, що перегони за поліпшеннями в технології акумуляторів є одними з найдорожчих на планеті. Практично кожен автовиробник робить ставку на те, що за електромобілями майбутнє. І щоб зайняти вагоме місце на міжнародному ринку, компанії прагнуть зробити батареї могутнішими, довговічнішими та дешевшими.

Однак генеральний директор Volkswagen Group Герберт Дисс (Herbert Diess) не боїться конкуренції. Він заявив, що їх трансформація буде швидкою, масштабною і безпрецедентною. Компанія покаже такий технічний прогрес, який автомобільна галузь не бачила раніше.

Крім інноваційних розробок, Volkswagen планує розширювати пункти зарядки в США і Китаї. Дочірня компанія Electrify America до кінця 2021 року відкриє близько 3500 точок швидкої зарядки в Північній Америці. А до кінця 2025 року автовиробник побудує 17000 точок зарядки в Китаї. Для порівняння, Tesla має 20000 точок електрозарядок по всьому світу.

В ході презентації представники компанії також повідомили, що з 2022 року електромобілі Volkswagen будуть підтримувати технології, що дозволяють їм підключатися до приватних, комерційних і громадських енергетичних систем. Гендиректор сказав, що електрокари стануть “мобільними енергобанками”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...