XPeng вирішив зупинити попередні продажі седана P5 у Європі

Китайський XPeng зупинив замовлення на електричний седан P5 в Європі. Замість нього компанія зосередиться на флагманському P7 та електрокросоверах.

Основною причиною такого рішення стали проблеми в ланцюжку постачання. Тим не менш, виробник запевняє, що всі замовлені електрокари власники все одно отримають. Нагадаємо, P5 офіційно став доступним для бронювання в Європі в квітні, для цього потрібно було лише залишити депозит у розмірі 100 євро. При цьому машина отримала досить демократичний цінник 48 тисяч євро, але, на відміну від китайської версії, не мала лідара.

Ось що з цього приводу говорять у самому XPeng :

«Як ми всі знаємо, глобальні проблеми з ланцюжком постачання впливають на автомобільну промисловість протягом багатьох місяців. Автомобільні бренди були змушені скоригувати свої терміни виробництва та постачання, а також ціни, щоб нівелювати ці проблеми. З цих причин раніше зазначені терміни постачання P5 до Європи можуть виявитися нереальними.

Тому ми зупиняємо замовлення на XPeng P5 (у Данії, Норвегії, Нідерландах та Швеції). Ми вважаємо, що ці кроки відповідають інтересам наших клієнтів. З тими клієнтами, які вже забронювали P5, ми зараз активно спілкуємося щодо термінів постачання, і робимо все можливе, щоб наші клієнти почули нас.»

Втім, з іншими моделями справи трохи кращі. Той самий електрокросовер G3i продовжує поставлятися до Європи без особливих проблем, як і седан P7. Більше того, незабаром модельну лінійку в Європі може доповнити флагманський позашляховик G9.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co