Xpeng офіційно представила рестайлінговий G3i

Машина буде доступна 9 липня.

Представництво китайського стартапу продемонструвало перші зображення рестайлінгового кросовера G3i, передає autohome.com.

Машина отримала традиційний для марки X Robot Face, який виділяється вузькою двоповерховою світлотехнікою. Корма автомобіля судячи з усього радикальних відмінностей не зазнала. Тепер G3i виглядає цілком гармонійно на тлі всієї лінійки виробника, маючи спільне з P7 і P5 лице.

Перший час автомобіль буде пропонуватися в червоному, білому, чорному, синьому та деяких інших кольорах, надалі цей список може розширитися. З нововведень можна відзначити, що тепер кросовер може мати двоколірне забарвлення. Дах забарвлюють в декілька контрастних кольорів на вибір, щоб підкреслити новий напрямок стилю XPeng.

В інтер’єрі G3i отримав швидше невеликі косметичні поліпшення. Наприклад, салон тепер двоколірний. Більш докладної інформації про нутрощі автомобіля поки що немає.

Технічні характеристики поки що зберігаються в таємниці. Відомо лише те, що кросовер може отримати батарею на 66,5 кВт*год, що дозволить проїжджати близько 520 кілометрів за методикою NEDC. Більше подробиць стане відомо ближче до 9 липня, коли відбудеться вихід новинки на ринок.

Нагадаємо, кросовер G3 є найпершою моделлю бренду Xpeng, яка була представлена ще у 2018 році. Секрет успіху автомобіля полягає у вкрай привабливій ціні і хорошому оснащенні, в число якого входять в тому числі і різного роду інтелектуальні помічники.

На цей час G3 проводиться на заводі Haima Motor, який знаходиться в Чженчжоу, що розташований в центральному Китаї. Новий G3i планується випускати на власному заводі марки в місті Чжаоцин, провінція Гуандун.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn

Коментарі
Завантаження...