Xiaomi викликала фурор на Пекінському автосалоні: щоб оцінити Xiaomi SU7, люди стояли у величезних чергах

Стенд Xiaomi Motor був розміщений у залі W2 на Пекінському автосалоні, між Buick та Geely. Він далеко не найбільший, але приваблює найбільше відвідувачів.

Автомобіль Xiaomi SU7 був випущений місяць тому, 28 березня, він зібрав понад 70 тисяч оплачених замовлень, а всі машини розпродані до кінця року. Протягом квітня Xiaomi поставила близько 5000 автомобілів Founders Edition.

У день відкриття Auto China 2024 пресконференція Xiaomi зібрала найбільше людей серед усіх автовиробників. Генерального директора Xiaomi Лей Цзюня зустрічали оплесками та криками, куди б він не пішов, коли він зустрічався з іншими керівниками компаній, такими як Ван Чуанфу з BYD або Вільям Лі з Nio.

Навіть у дні, коли виставку було відкрито лише для ЗМІ, люди стояли в черзі близько 40 хвилин, щоб розглянути машину ближче та сісти до неї. Коли в суботу двері відчинилися для широкої публіки, черги стали довшими: люди чекали близько двох годин.

«SU7 зараз найпопулярніша машина в Китаї. У нього дійсно хороша реклама, але я хочу сам переконатися, чи така вона хороша», — розповів один із відвідувачів CarNewsChina, який чекав близько 1,5 години, щоб потрапити на стенд.

«Мене цікавить якість автономного водіння. Дизайн схожий на Porsche Taycan, але для мене це не має особливого значення; це їхня перша машина. Найголовніше для мене – інтелект машини», – додав інший.

Ціна Xiaomi SU7 починається з 30 400 доларів у Китаї.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com