Xiaomi SU7 вже сплатили і чекають понад 70 000 осіб, при цьому за місяць випускається близько 12 000 машин

Лу Вейбінг, президент Xiaomi Group і генеральний менеджер бренду Xiaomi, повідомив наступну інформацію: “Сьогодні пан Лей Цзюнь оголосив на конференції інвесторів Xiaomi, що станом на 20 квітня кількість оплачених замовлень на Xiaomi SU7 перевищила 70 000 одиниць”.

Xiaomi Motors проведе прес-конференцію Xiaomi Motors на Пекінському автосалоні 25 квітня. Тоді ж Лей Цзюнь оголосить результати доставки оплачених замовлень протягом 28 днів з моменту запуску та розкриє деякі нові плани щодо Xiaomi SU7 на 2024 рік.

Минулого тижня кількість оплачених замовлень на Xiaomi SU7 перевищила 60 000, а відсоток повернення платежів становить близько 55%. Виробнича потужність Xiaomi SU7 була збільшена, і очікується, що щоденний випуск машин збільшиться приблизно до 400 одиниць. Тобто за місяць випускається близько 12 000 машин.

За словами Лей Цзюня, Xiaomi SU7 розпочала доставку машин у Пекіні та Шеньчжені, а найближчим часом поступово відкриє доставку по всій країні.

Тим часом Huawei за допомогою свого новітнього седана Luxeed S7 почала переманювати потенційних покупців Xiaomi SU7, які не хочуть довго чекати на постачання замовлених машин.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com