Xiaomi оснастить свої електромобілі лідарами Hesai для автономного водіння

Китайська компанія Xiaomi, за повідомленнями мережевих джерел, визначилася з постачальником лідарів для системи автономного керування свого першого роботизованого автомобіля з повністю електричною силовою установкою. Партнером виступить китайська Hesai Technology.

Йдеться про використання гібридного твердотільного лідара Hesai AT128, який анонсували в серпні минулого року. Це рішення має розміри 137×112×47 мм. Пристрій захищений від пилу за стандартом IP6KX, від вологи – за стандартами IPX7 та IPX9K. Можлива робота у широкому температурному діапазоні.

Лідар забезпечує дальність дії до 200 метрів та поле огляду 120×25,4 градуса. Пристрій здатний реєструвати 1536000 точок в секунду, завдяки чому досягається висока деталізація. Важливе значення має простота інтеграції у автомобілі.

Модуль Hesai AT128 вже взяли на озброєння кілька китайських автобрендів, включаючи Li Auto, Pixel-J, HiPhi та Lotus China.

Зазначається також, що на сьогоднішній день Xiaomi інвестувала в розробку технологій автопілотування близько $478 млн. Кошти пішли на формування команди дослідників приблизно з 500 фахівців, купівлю стартапів, партнерські угоди та ін.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело digitimes.com