Xiaomi Auto визначилася з місцем виробництва

Згідно з останніми чутками, які стали відомі виданню autohome.com з незалежних джерел, Xiaomi визначилась з місцем виробництва своїх майбутніх електромобілів.

На цей час інсайдери з аньхойських інвестиційних джере, і Державної Комісії з нагляду та управління активами провінції Аньхой, які знаходяться в безпосередньому контакті з Xiaomi, повідомляють, що питання про розміщення виробництва Xiaomi Auto в місті Хефей фактично вирішене.

Відносно недавно стало відомо, що за автомобільний проєкт Xiaomi ведеться справжня боротьба. Більшість зацікавлених осіб впевнені, що автомобільний напрям IT-корпорації стане другим NIO і принесе великі гроші. У цій боротьбі брали участь два міста – Ухань і Сіань.

Дуже цікавою деталлю служить той факт, що обидва міста оголосили про старт спеціальних програм, мета яких полягає в збільшенні відсотка електричного транспорту на своїх територіях. Але в Ухані був серйозний козир. Річ у тому, що саме там живе генеральний директор Лей Цзюнь, який активно відстоює право цього міста на виробництво автомобілів. Однак тепер відзначається, що Ухань виявився безперспективним для нового бренду.

А ось Хефей активно підтримує розробку електрифікованого транспорту, що може послужити Xiaomi добру службу. Крім того, в останні роки Хефей нарощує підтримку індустрії інтелектуальних електромобілів, активно будуючи сучасні підприємства і забезпечуючи підтримку з боку муніципальної влади та різних університетів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn

Коментарі
Завантаження...