Wuling Hongguang Mini EV перетвориться в ретро-кар

Китайська Wuling готує ще одну спецверсію знаменитого електричного компакту Hongguang Mini EV. Цього разу модель змінить екстер’єр і змінить його радикально.

Електромобіль тепер схожий на справжній ретро-кар. Передок тут практично повністю змінили та додали милі круглі фари. Уздовж бортів йдуть хромовані лінії, які візуально роблять машину трохи стрімкішою. Звертаємо увагу на наполовину закриті кришкою задні колеса. Та й самі колеса отримали оригінальні аеродинамічні ковпаки. Ззаду відмінностей від оригіналу значно менше, хіба що змінився бампер і логотип. Щодо салону, то він взятий від звичайного електромобіля, але отримав новий колір інтер’єру.

Щодо змін у силовій установці жодної інформації немає. Звичайний Hongguang Mini EV оснащується одним електромотором на 27 кінських сил і 85 Нм моменту, що крутить. Батарей дві на вибір: на 9,2 та 13,8 кВт*год, що дозволяє проїхати на одній зарядці 120 та 170 кілометрів відповідно. До речі, незабаром очікується серйозна модернізація, в рамках якої компакт оснастять батареєю ємністю 26,5 кВт*год, яка забезпечить запас ходу до 280 км за стандартом CLTC.

Крім того, у сімействі є й безліч інших спецверсій. Наприклад, виконання Gameboy крім декількох унікальних варіантів екстер’єру пропонує і потужніший 33-сильний електромотор, а через якийсь час дебютує і відкрита версія малюка , яка стане на 205 кілограм важчою, але при цьому віддача двигуна досягне вже 41 к.с.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carnewschina.com