Виробник лідарів Innoviz уклав угоду з Volkswagen на $4 млрд

Ізраїльська компанія Innoviz Technologies постачатиме апаратне та програмне забезпечення підрозділу Volkswagen Cariad у рамках угоди на суму $4 млрд. Про це пише інформаційне агентство Reuters з посиланням на заяву Innoviz.

Згідно з наявними даними, Volkswagen планує використовувати різні пристрої Innoviz, включаючи лазерні лідари, у передових системах допомоги водієві та автономних транспортних засобах із середини поточного десятиліття, йдеться у заяві Innoviz. У Cariad підтвердили угоду, але фінансових деталей не було розкрито.

Вартість угоди, за оцінкою Innoviz, більш ніж у сім разів перевищує ринкову ціну ізраїльської компанії, яка нині становить трохи більше $500 млн. Співзасновник та виконавчий директор Innoviz Омер Кейлаф (Omer Keilaf) назвав угоду з Cariad “значним каталізатором” для своєї компанії , яка була заснована у 2016 році та вийшла на біржу у 2021 році. З того часу вартість акцій Innoviz впала на дві третини, а ринкова вартість компанії знизилася з $1,6 млрд на момент виходу на біржу до $540 млн.

За даними майданчика PitchBook, серед перших корпоративних інвесторів Innoviz були такі компанії, як Magna International, Aptiv, Harman International, Samsung Electronics та SoftBank. А Volkswagen вклала $2,6 млрд в 2019 році в американський стартап Argo AI, який також отримував кошти від Ford Motor. Що стосується Cariad, то підрозділ був утворений у 2020 році для координації розробки програмного забезпечення у Volkswagen.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com