Виробник електрокарів Tesla потрапив у черговий скандал

Завод американського автовиробника Tesla у Німеччині можуть закрити через перевищення допустимих норм забруднення навколишнього середовища. Про це повідомляє німецький телеканал N-tv із посиланням на Асоціацію водопостачання Штраусберг-Еркнер (WSE).

За даними WSE, завод Tesla у Грюнхайді, Бранденбург, порушив встановлені норми вмісту речовин, що забруднюють воду. Скидання фосфору та азоту у стічні води фіксували у великих обсягах протягом близько двох років. Показники перевищували допустиму норму в 6 разів. WSE закликає мерів міст регіону закрити стічні труби Tesla, що може призвести до припинення виробництва на підприємстві.

Згідно з попередженням Інституту прісноводної екології та внутрішнього рибальства (IGB) у Берліні, висока концентрація шкідливих речовин у стічних водах може загрожувати питному водопостачанню німецької столиці.

Раніше стало відомо про відкликання майже 2,2 мільйона автомобілів Tesla, випущених у період з 2012 до 2024 року. Причина дуже незвичайна: шрифт написів на приладовій панелі, що інформують про несправність гальмівної та антиблокувальної систем, а також парктроніків, занадто дрібний.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!