VW показав рендер пікапа на базі ID.Buzz

Volkswagen має великі плани на ID. Buzz, за словами генерального директора VW Passenger Cars Ральфа Брандштеттера, компанія має намір реалізовувати близько 120 тисяч одиниць на рік у всьому світі, при цьому США, як очікується, буде найбільшим ринком з очікуваним обсягом продажів трохи менше 100 000 електрокарів на рік.

На даний момент Volkswagen анонсував короткобазний та довгобазний пасажирський варіант з п’ятьма та сімома місцями відповідно, а також вантажний фургон ID.Buzz Cargo з двома варіантами колісної бази.

Крім того, очікується поява VW ID. California, тобто повноцінного кемпера на базі ID. Buzz. У майбутньому планується створити і автономний мікроавтобус на базі Buzz , проте що щодо пікапа?

Керівник відділу дизайну Volkswagen Group Клаус Ціціора опублікував рендер пікапа ID.Buzz із подвійною кабіною, описавши його як «небачений варіант ID.Buzz». Потім він написав у своєму акаунті Instagram «може, вивести його на новий рівень?». Зважаючи на все, керівництво компанії зараз серйозно розглядає можливість виведення такої модифікації на ринок. Втім сам Volkswagen планував розробити пікап ID.Buzz ще з моменту дебюту концепту на Франкфуртському автосалоні в 2017 році.

Якщо вам здається, що перспектива появи пікапа ID.Buzz дуже мала, це не так. У минулому всі покоління Volkswagen Transporter пропонували такі версії, включаючи Doppelkabine (у просторіччі відомий як Doka) з подвійною кабіною та чотиридверною конфігурацією.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co