VW готує серійний електричний седан

Автомобіль побудують на платформі MEB. Цю ж архітектуру використовують більш компактні моделі німецького бренду – ID.3 і ID.4.

Компанія Volkswagen планує розробити. Як повідомляє Automotive News, конкурентом новинки стане Tesla Model S. Виробництво автомобіля налагодять на заводі компанії в Вольфсбурзі.

Автомобіль побудують на платформі MEB. Цю ж архітектуру використовують більш компактні моделі німецького бренду – ID.3 і ID.4. Видання Motor1 не виключає, що новинка може стати флагманом Volkswagen і буде розглядатися, як наступник моделі Phaeton.

Всі технічні характеристики машина поки тримаються в секреті. За неофіційними даними, запас ходу у новинки перевищить 700 кілометрів. Очікується, що продажі електричного седана стартують приблизно в 2025 році, а обсяг виробництва автомобіля складе до 300000 одиниць в рік. Крім Вольфсбурга збірку машини також можуть налагодити в США і Китаї.

Трохи раніше, в 2023 році, німці представлять серійну версію концепту ID Vizzion. За попередніми даними, товарна версія електрокара отримає назву ID.6. Новинку запропонують клієнтам в кузові універсал. Запас ходу у моделі складе близько 700 кілометрів.

В середині листопада Volkswagen оголосив, що в найближчі п’ять років витратить на проектування і виробництво електромобілів 35 млрд євро. У компанії мають намір повністю виключити шкідливі викиди в атмосферу до 2050 року, а зменшити їх — вже через 10 років. До 2030 року автовиробник хоче розширити лінійку гібридних моделей з 30 до 60, а електричних — з 20 до 70.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело europe.autonews.com