Все за ваші гроші: Ferrari буде робити іграшкові копії автомобілів клієнтів

Власникам італійських гіперкарів доступна кумедна нова опція, яку можна замовити при покупці одного з автомобілів – модель в масштабі 1:8 або 1:12, повністю повторює оригінальний автомобіль.

Компанія Amalgam Collection, яка працює з Ferrari майже чверть століття, оголосила про новий етап співпраці між брендами. Тепер можна замовити ще і лімітовану модель в масштабі 1:12 для поточного асортименту спортивних автомобілів Ferrari, починаючи з 812 Superfast і 812 GTS.

У майбутньому компанія має намір випустити іграшкові копії інших моделей, в тому числі Roma або SF90 Spider. Проте точних термінів їх виходу не позначено.

Виготовлені на замовлення моделі в масштабі 1:12 можна буде замовити тільки у дилерів Ferrari, але Amalgam готова надати автомобіль в масштабі 1: 8 при замовленні поза автосалоном.

Правда такі іграшки мають не іграшкову вартість. Наприклад, модель 812 Superfast в масштабі 1:12 оцінюється від 3200 доларів, а іграшкові копії 458 Italia 2009 року в масштабі 1:8 продаються на сайті Amalgam за 10045 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com