Воскреслий китайський стартап готує нову модель

Стартап Qiantu, що відродився, готує до дебюту новий електричний хетч K20, який, втім, ніякою новинкою не є і дебютував ще на Шанхайському автосалоні 2019 року.

У будь-якому випадку низькі продажі спортивного купе K50 просто змушують компанію вивести ринку відносно бюджетний електромобіль. Як можна помітити, машинка вийшла дуже маленькою, багато в чому завдяки дуже невдалій та непропорційній кормі.

Що важливо, K20 досить легка модель, вона важить лише 780 кілограмів. А повнопривідна силова установка потужністю 218 к.с. і 290 Нм моменту, що крутить, дозволяє розганятися до 100 кілометрів на годину всього за 4,7 секунди.

Qiantu – це дочірня компанія CH Auto Technology Co Ltd, яка була заснована у 2015 році і стала одним із перших електромобільних стартапів у Китаї. У 2016 році фірма отримала ліцензію на виробництво від Національної комісії з розвитку та реформ Китаю, а у 2018 році – ліцензію на виробництво автомобілів від Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю, ставши шостим стартапом у Китаї, який отримав обидві ліцензії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com