Volvo викуповує права у китайській Geely

Volvo Cars візьме на себе повну відповідальність за виробництво і продаж автомобілів в Китаї.

Volvo Cars підписала угоду зі своїм материнським холдингом про придбання частки Geely Holding в спільних підприємствах компаній в Китаї з метою отримання повного контролю над заводами з виробництва автомобілів і продажами в країні.

Придбання додаткових 50% акцій Daqing Volvo Car Manufacturing Co., Ltd і Shanghai Volvo Car Research and Development Co., Ltd ще більше зміцнить позиції Volvo Cars в Китаї, найбільшому ринку для компанії. Хоча два спільні підприємства вже повністю включені в фінансову звітність Volvo Car Group, частка Volvo Cars в їх чистого прибутку і капіталу після операції збільшиться.

«Завдяки цій угоді Volvo Cars стане першим великим автовиробником, який не є китайським, з повним контролем над своїми операціями в Китаї», – заявив Хокан Самуельсон (Håkan Samuelsson), виконавчий директор Volvo Cars.

Volvo Cars в останні роки росла значно швидше, ніж інші компанії на ринку Китаю, і буде продовжувати інвестувати в країну, щоб підтримувати стійку тенденцію зростання. В результаті угоди Volvo Cars буде повністю володіти виробничими підприємствами в Ченду і Дацині, національною збутовою компанією в Китаї і науково-дослідним центром в Шанхаї.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело media.volvocars.com

Коментарі
Завантаження...