Volvo представила “420-кілометровий” електрокар C40 Recharge

Шведський автовиробник презентував новий електромобіль Volvo C40 Recharge з запасом ходу на 420 кілометрів та потужністю 408 кінських сил. Серійне виробництво новинки почнеться вже цього року. Варто зазначити, що це друга повністю електрична модель в лінійці бренду. Новий кросовер-купе Volvo C40 Recharge виглядає футуристично й захоплює своїм мінімалістичним дизайном.

Електрокрос побудовано на базі моделі XC40 Recharge, яка була представлена минулого року. Порівнюючи ці моделі Volvo можна відзначити суттєві відмінності – похилу лінію даху, більш модернову оптику та зміни в передній частині кузова.

Якщо копнути глибше, то в технічному плані обидва електрокроси ідентичні. У рух C40 Recharge призводять для електричних двигуна – по одному на кожній осі. Мотори живить блок акумуляторних батарей на 75 кВт-год. Сумарна потужність агрегатів становить 408 кінських сил та 660 Нм крутного моменту.

До “сотні” новий електрокрос Volvo C40 Recharge прискорюється за 4,9 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою – 180 км/год. Для підзарядки акумуляторної батареї на 80% знадобиться всього 40 хвилин, якщо використовувати 150-кіловатний зарядний пристрій. Автономність ходу новинки складає близько 420 кілометрів шляху. Ціни на C40 Recharge будуть оголошені пізніше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk