Volvo допоможе китайському конкурентові Uber створити парк безпілотних таксі

Компанія Volvo оголосила в понеділок про партнерство з підрозділом DiDi Autonomous Driving китайської компанії DiDi Chuxing, котра володіє сервісом замовлення таксі DiDi, з метою створення парку безпілотних автомобілів.

DiDi є китайським конкурентом сервісу Uber з більш ніж 550 млн користувачів і десятками мільйонів водіїв. Його фахівці розробили апаратну платформу для самостійного водіння Gemini, яка буде використовуватися в кросоверах Volvo XC90. Очікується, що ці автомобілі в кінцевому підсумку стануть основою сервісу роботаксі без водія.

«Розширюючи партнерські відносини зі світовими лідерами автомобільної промисловості, ми вважаємо, що спільні, електричні та автономні мережі транспортних засобів матимуть вирішальне значення для майбутніх міських транспортних систем з метою досягнення найвищих стандартів безпеки і стійкості», – зазначив Боб Чжан (Bob Zhang), генеральний директор DiDi Autonomous Driving і технічний директор DiDi Chuxing.

Volvo вже поставляла в 2020 році більш компактні кросовери XC60 для пілотної програми роботаксі DiDi, що стартувала тоді в Шанхаї. Сервіс надавав послуги перевезень пасажирів в окремих районах Шанхая, при цьому в самоврядних автомобілях за кермом перебували водії для підстраховки на випадок непередбаченої ситуації.

Додамо, що компанія поки не надала подробиці про технічне оснащення самоврядних Volvo XC90 з системою Gemini, а також не повідомила про те, коли новий сервіс роботаксі приступить до перевезень пасажирів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com