Volkswagen запустив виробництво нового електричного кросовера

Німецький автовиробник Volkswagen запустив серійне виробництво нового електричного кросовера Volkswagen ID.5. Це шоста електрична модель VW Group, вироблена на німецькому підприємстві у Цвікау.

В офіційній заяві Volkswagen розповів про офіційний запуск збірки ID.5 та ID.5 GTX. Шість моделей Volkswagen, Audi і CUPRA тепер збиратимуться в Цвіккау на основі модульного електричної платформи (MEB). Також у 2022 році до мережі виробництва електрокарів додадуться підприємства в Емдені (ID.4), Ганновері (ID.Buzz) та Чаттанузі (США, ID.4).

Як зазначається, Volkswagen зможе до кінця 2022 року випустити 1,2 мільйона повністю електричних моделей на основі MEB на своїх заводах у Європі, США та Китаї.

Нагадаємо, базовий Volkswagen ID.5 Pro оснащується єдиним 174-сильним електромотором на задній осі, який дозволяє набрати «сотню» за 10,4 секунд і розігнати електрокар до 160 км/год. У виконанні ID.5 Pro Performance віддача збільшена до 204 к.с., завдяки чому розгін до 100 км/год займає 8,4 секунди. Найпотужнішим у лінійці буде двомоторний ID.5 GTX із 299-сильною установкою.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!