Volkswagen висловив скепсис щодо автівок на водні

Голова німецького концерну VW заявив, що машини, які використовують водневі паливні елементи, є безперспективними. На думку пана Діссена, даний вид палива не можна розглядати як джерело енергії для автомобілів. Своїми міркуваннями по цьому приводу поділився на своїй сторінці в Twitter.

Генеральний директор Volkswagen зазначив, що влада повинна розуміти, що водень потрібно в таких галузях, як металургія, авіабудування й хімічна промисловість, а не як паливо для транспортних засобів.

На думку голови VW, це дуже дорого, а також ефективність цього під великим питанням. При цьому досить повільними темпами здійснюється розвиток інфраструктури, якої не вистачає для зручного пересування. Також є великі складнощі в питанні транспортування. Внаслідок цього компанія Volkswagen не планує випуск водневих авто.

Своєю чергою, інші компанії не згодні з керівником Volkswagen. Наприклад, корейський автовиробник Hyundai в кінці десятиліття збирається продати до 700 000 водневих кросоверів Nexo. Японська компанія Toyota вже багато років реалізує седан Mirai на водневих паливних елементах та готує другу генерацію моделі.

Крім того, німецька компанія BMW також веде розробку водневого X5. Про компанії, що займаються виробництвом вантажної автотехніки та говорити нема чого. Вони вважають, що майбутнє саме за водневим виробництвом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co