Volkswagen випустив кумедну рекламу для електромобілів з продовженням історії 12-річної давності (відео)

Німецький автовиробник Volkswagen у новому рекламному ролику згадав жінку, яка раніше продала свій старий Golf. Тепер вона придбала ще один автомобіль Фольксваґен, і він електричний.

У старій рекламі жінка похилого віку продає свій улюблений Volkswagen Golf підлітку. Коли батько оглядав старий автомобіль, на відео були показані спогади про те, як власниця «запалює» на машині. Таким чином виробник хотів продемонструвати надійність автомобілів даної моделі, незважаючи на деякі образи з боку їхніх власників.

Новий рекламний ролик починається з моменту, коли батько та син покинули подвір’я жінки. Актори різні, але відразу видно зв’язок між старою та новою рекламою. Літня жінка сумувала за своїм старим Гольфом, але випадково натрапила на VW ID.4 GTX в автосалоні й вирішила покататися на ньому. Слоган Volkswagen «Поверніть енергію» дуже добре вписався у сюжет.

Таким чином, Volkswagen намагається показати, що можна отримувати задоволення від електрокарів, зокрема від ID.4 GTX і ID.5 GTX, як і від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

Нагадаємо, модель ID.4 GTX оснащена двома двигунами, по одному на кожну вісь, які генерують 295 к.с. і 70 Нм крутного моменту. Електромобіль може розігнатися до «сотні» за 6,2 секунди. Максимальна швидкість становить 180 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!