Volkswagen випустить новий кросовер Taigun

Volkswagen планує зміцнити свої позиції на ринку Індії новим кросовером Taigun. Перший тизер нового авто, концепт якого дебютував ще в лютому, на днях з’явився на офіційних сторінках бренду в соціальних мережах.

Судячи з відео, зовнішній вигляд серійного Volkswagen Taigun повністю повторює однойменний концепт — очевидні подібності помітні і в світлотехніці, і в бамперах, і навіть в рейлінгу на даху.

За габаритами новий крос буде порівнянний з T-Cross для Європи: його довжина складе близько 4,2 метра, а колісна база – 2,65 метра. Платформу MQB-A0-IN, а також більшість вузлів і агрегатів він розділить з аналогічним кросом Skoda, який з’явиться на ринку Індії в березні наступного року.

У моторну гамму новинки увійдуть 2 турбодвижки сімейства TSI об’ємом 1,0 і 1,5 літра потужністю 110/150 кінських сил відповідно, а з трансмісій запропонують знайомі по інших VAGа МКПП і 7-ступеневий «робот» DSG.

Прем’єра і початок продажів серійного Volkswagen Taigun в Індії очікуються в 2-му кварталі 2021-го. Цінник і комплектації оголосять пізніше, але якщо вірити чуткам, то базова версія нового кросовера буде коштувати дешевше від Hyundai Creta, доступної там мінімум за 1 млн рупій.

Нагадаємо, що раніше компанія Volkswagen представила спеціальні версії нового Tiguan.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com