Volkswagen випустить бюджетний електрокар

Глава концерну Volkswagen заявив в інтерв’ю журналістам, що попри передові технології, новий електромобіль Project Trinity буде відрізнятися на подив доступною ціною. При цьому Ральф Брандштеттер вкладає в прикметник “доступний” своє значення цього слова, бо за його словами, вартість складе приблизно 35 000 євро. В українських реаліях цю вартість досить складно вважати “бюджетною” сумою. Але якщо зазначити, що це буде флагман електричної модельної лінійки ID, то, мабуть, для Західної Європи це справді “дивовижно бюджетно”.

Нагадаємо, що таємничий електромобіль Volkswagen, який фігурує в офіційній документації концерну під назвою Project Trinity, буде мати нову архітектуру. Німецькі інженери обіцяють застосувати принципово інший підхід до розробки. Крім того, система автономного водіння електромобіля буде заснована на новітніх технологіях штучної нейромережі.

Ціна 35 тисяч євро для флагманського електрокара Project Trinity може й виглядає доступною для цього сегменту, але чи зможе новинка конкурувати з електромобілями Tesla? Глава Volkswagen додав, що цей електрокар буде “динамічним і обтічним”, а його довжина складе більш як чотири метри.

При цьому зовнішність новинки поки тримається в секреті. Вже відомо, що електричний флагман марки забезпечить рівень автономності водіння 2+ з перспективою поновлення до 4-го рівня. Офіційна презентація “Трійці” повинна відбутися до кінця 2021 року.

Як раніше повідомляв AMPERCAR, електрокар Project Trinity побудують на новій платформі, подробиці про яку поки тримаються в секреті. Фахівці вважають, що йдеться про якусь модернізацію чинної архітектури MEB, яку вже використовують електрокари ID.3 та ID.4.

На зображенні електрокар поки прихований тканинною накидкою. Однак уже зараз можна сказати, що новинка отримає висхідні бічні лінії й масивні колісні арки. В цілому зовнішність моделі буде нагадувати ID.3.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com