Перша інформація про флагманський електрокар Volkswagen Trinity

Флагманський електрокар Volkswagen побудують на новій платформі і оснастять безпілотною системою управління.

Компанія Volkswagen опублікувала тизерне зображення свого нового електрокара, який отримає назву Trinity. Як повідомляє Autocar, автомобіль стане флагманом «зеленої» лінійки ID. Виробництво моделі буде налагоджено на заводі в Вольфсбурзі. Одним з конкурентів новинки стане Tesla Model S.

Машину побудують на новій платформі, подробиці про яку поки тримаються в секреті. Швидше за все, мова йде про якусь модернізацію існуючої архітектури MEB, яку вже використовують електрокари ID.3 і ID.4. На зображенні електрокар поки прихований тканинною накидкою. Однак уже зараз можна сказати, що новинка отримає висхідні бічні лінії і масивні колісні арки. В цілому зовнішність моделі буде нагадувати ID.3.

Також Trinity оснастять системою автономного водіння. Спочатку автомобіль отримає технології другого рівня. Це означає, що машину укомплектують вдосконаленим круїз-контролем, системою утримання в смузі руху та іншими передовими системами допомоги водієві на дорозі. В майбутньому новинка буде оснащуватися безпілотною системою четвертого рівня. Це означає, що автомобіль зможе рухатися автономно, однак за бажання людина може взяти керування на себе.

Крім цього, для електрокара на даний момент розробляється абсолютно нове програмне забезпечення. Цими роботами займається спеціальний підрозділ Car.Software. Не так давно Volkswagen вирішив збільшити інвестиції в розвиток автономних технологій до 73 мільярдів євро.

Volkswagen приступив до випробувань автомобілів з автопілотом четвертого рівня ще в 2019 році. Тести безпілотників, створених на базі електрокара e-Golf, стартували в німецькому Гамбурзі на ділянці протяжністю три кілометри.

В середині листопада минулого року Volkswagen оголосив, що в найближчі п’ять років витратить на проектування і виробництво електромобілів 35 млрд євро. У компанії мають намір повністю виключити шкідливі викиди в атмосферу до 2050 року, а зменшити їх — вже через 10 років. До 2030 року автовиробник хоче розширити лінійку гібридних моделей з 30 до 60, а електричних — з 20 до 70.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk