Volkswagen все ще не втрачає надії обійти Tesla на ринку електромобілів до 2025 року

Ілон Маск (Elon Musk), що очолює Tesla, і генеральний директор Volkswagen Герберт Дисс (Herbert Diess) підтримують приятельські відносини, і перша з компаній багато в чому є орієнтиром для німецького автогіганта, який має намір дуже активно переходити на електротягу. Навіть за наявності поточних труднощів, Volkswagen не втрачає надії до 2025 року обійти Tesla за кількістю електромобілів, що продаються.

Своїми міркуваннями щодо найближчих перспектив ринку загалом і самої компанії Volkswagen цього тижня поділився з каналом CNBC її голова Герберт Дисс. По-перше, він вважає, що в другій половині ринку дефіцит напівпровідникових компонентів в автомобільній галузі помітно ослабне, якщо не виникнуть передумови для його раптового погіршення. За його словами, ланцюжки поставок мають бути упорядковані на той час.

«Tesla зараз лідирує, якщо говорити про електромобілі, вона також може вважатися найцифровішою автомобільною компанією, у неї є ряд переваг. Ми все ще сподіваємось обійти її з продажу до 2025 року», – заявив глава Volkswagen. Звичайно, Tesla відкриває нові підприємства, а тому переслідувати її не так просто, але вже в другій половині цього року німецький суперник почуватиметься краще щодо цього.

Цікаво, що феноменально високу капіталізацію Tesla глава Volkswagen пояснює вірою інвесторів у світле майбутнє електромобільної галузі. За його словами, «ринки – це завжди про майбутнє». Раніше Дисс ставив у приклад своїм підлеглим організацію виробництва електромобілів на конвеєрі Tesla, тому він робить застереження щодо критеріїв суперництва з цією компанією, обмежуючи свої амбіції лише кількістю електромобілів, що випускаються до 2025 року. Знову ж таки, навіть зараз Volkswagen може запропонувати набагато ширший асортимент моделей електромобілів, ніж Tesla, а це теж важливий конкурентний фактор. У поточному році Tesla може випустити близько 1,5 млн електромобілів, тому до 2025 Volkswagen повинен буде випускати кілька мільйонів електромобілів, щоб ефективно змагатися з Tesla. Це вже друга за місяць заява глави Volkswagen про наміри обійти головного конкурента до 2025 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело cnbc.com