Volkswagen візьме участь у виробництві електричних яхт

Німецький автовиробник подружився з компанією Silent Yachts.

Група Volkswagen оголосила про початок співпраці з виробником електричних яхт Silent Yachts. Партнери представили скетч корабля, створений дизайнерами бренду Cupra, який недавно був виділений з належної Volkswagen марки SEAT.

Досі Silent Yachts пропонувала ексклюзивні електричні яхти з батареями ємністю від 150 до 532 кіловат-годин, а також з сонячними панелями на даху потужністю від 10 до 26 кіловат-годин. Деякі моделі яхт здатні долати в день до 160 кілометрів виключно за рахунок сонячної енергії.

Попри чудові характеристики, досі Silent Yachts побудувала тільки 11 суден, що пояснюється як дорожнечею, так і складністю в їх виробництві. Партнерство з Volkswagen має збільшити обсяги мінімум до 50 яхт в рік.

Власне, від електромобілів будуть використовуватися саме батареї, знайомі по платформі MEB. Швидше за все, на яхтах буде розміщуватися як мінімум дві такі батареї, бо їх ємність навіть в перспективі не обіцяє перевищувати 150 кіловат-годин (що для електромобіля цілком непогано, але для корабля замало).

Крім батарей, від платформи MEB запозичать систему контролю електроенергії, а також деякі додаткові комплектуючі. Подробиці не розкриваються, але мова навряд чи йде про колеса. Відомо лише, що електромотори у яхт будуть свої.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrive.com