Volkswagen Tiguan наступного покоління сфотографували без камуфляжу на дорогах загального користування

Компанія Volkswagen продовжує випробування прототипів кросовера Tiguan нового покоління на дорогах загального користування. Новинка знову потрапила до об’єктиву папараці.

Очікується, що нове покоління побільшає за габаритами, що дасть основу для появи семимісної версії. Дизайн дозволять освіжити нові бампери, фари та ліхтарі з іншою «начинкою», а також нові радіаторні грати, верхня частина яких буде закритою, а нижня стане величезним повітрозабірником для вентиляції моторного відсіку.

Volkswagen Tiguan третього покоління буде побудований на модульній платформі MLB Evo, яка дозволить оснащувати його не тільки бензиновими та дизельними двигунами, а й гібридними силовими установками. Таку саму платформу отримали останній Volkswagen Golf, а також актуальні Audi A3 та Skoda Octavia.

Базова версія буде оснащена 1,5-літровим бензиновим двигуном потужністю 150 к.с. Ще в лінійці будуть турбодизельні мотори потужністю 150 і 200 к.с., а старша версія може отримати гібридну силову установку, що працює за схемою «м’якого» гібрида».

Імовірно, Volkswagen Tiguan наступного покоління може з’явитися на ринку наступного року або вже 2024-го.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autoexpress.co.uk