Volkswagen планує розробляти літаючі машини в Китаї

Німецький концерн Volkswagen досліджує майбутнє літальних апаратів в КНР. У недавній заяві автовиробник зазначив, що летючі автівки повинні стати новим кроком на шляху до мобільності. Зараз бренд досліджує потенційні концепції та партнерів в техніко-економічному обґрунтуванні з метою зрозуміти можливості застосування нового типу транспорту.

У недавньому інтерв’ю в соціальній мережі LinkedIn, глава китайського підрозділу VW Стефан Велленштейн сказав голові концерну, що автовиробник збирається випустити безпілотний дрон та отримати на нього ліцензію в Китаї.

Як зазначає видання CNN, китайський ринок є найбільшим авторинком для Volkswagen, а також найбільшим ринком у світі. Німецький концерн приєднується до списку автовиробників, які вивчають можливість вертикальної мобільності. Наприклад, вже зараз Hyundai вкладає великі кошти в космічний простір та працює з Incheon International Airport Corp, Hyundai Engineering & Construction Co і KT Corp, щоб прискорити розвиток міської повітряної мобільності. Найближчим часом корейці планують почати випробувальні польоти.

Плани Hyundai досягли такого рівня, що в партнерстві з урядом Великобританії компанія створила перший у світі хаб для майбутніх електричних літаків з вертикальним зльотом і посадкою. Детальніше з цим матеріалом можна ознайомитися в окремому матеріалі AMPERCAR – в Англії з’явиться перший у світі аеропорт для летючих електрокарів.

Інші виробники автомобілів, які вивчають майбутнє мобільності за допомогою літаків eVTOL, включають General Motors, Porsche і Aston Martin. Всього пару тижнів тому Cadillac продемонструвала одномісний безпілотний літальний апарат з вертикальним зльотом і посадкою, який може допомогти GM досягти своєї мети – нульових викидів, нульових заторів і нульових смертей, пов’язаних з мобільністю.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело evtol.com