Volkswagen може створити електричний пікап

Попри недавню відмову від компактного пікапа, ця модель все ж може з’явитися, але вже на батарейках.

Німецький автомобільний гігант Volkswagen може створити компактний електричний пікап, повідомив в своїй заяві autonews.com віце-президент з продажу і маркетингу Volkswagen of America Дункан Мобакарі.

Нагадаємо, що VAG дуже довгий час планував вивести на ринок нового компактного пікапа на платформі MQB, яка могла б стати на щабель нижче Amarok. Ще у 2018 році був представлений концепт Tarok, він і повинен був зайняти цю нішу. Однак цього не сталося.

За словами Мобакарі, створення такого автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння на цей час суперечить планам бренду з повної електрифікації свого модельного ряду, і є, по суті, марною тратою коштів. Тільки після того, як в лінійці бренду залишаться одні електромобілі, можна буде повернутися до цього питання.

Зрозуміло, що це не можна вважати офіційним підтвердженням розробки перспективної машини. Однак і інші представники керівництва концерну відзначають, що такі розмови ведуться на найвищому рівні. Цілком ймовірно, що новинка повинна буде базуватися на архітектурі MEB.

На цей час першочерговим завданням німців є вихід на ключові ринки сімейства ID, основу якого поки що складають кросовери. У планах також створення звичайних легковиків і навіть мінівена ID.Buzz, що з’явиться в 2023 році, який своїм зовнішнім виглядом повинен віддати данину поваги класичним Volkswagen Transporter. Деякі експерти не виключають, що перспективний маленький пікап Volkswagen може стати однією з версій Buzz.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autonews.com

Коментарі
Завантаження...