Volkswagen буде виробляти батареї для електромобілів у Канаді

Volkswagen та уряд Канади підписали меморандум про взаєморозуміння, в рамках якого один із провідних європейських автовиробників «вивчить можливість» перенесення частини свого виробництва тягових батарей для електромобілів до цієї північноамериканської країни.

Цей крок розглядається як спроба гарантувати, що електромобілі Volkswagen будуть відповідати оновленим вимогам субсидування для такого транспорту в США, які встановлюють більш суворі вимоги щодо походження акумуляторів та транспортних засобів. Раніше Volkswagen заявив про намір побудувати спеціальну гігафабрику в Північній Америці.

Сьогоднішня угода, напевно, збільшує шанси на те, що виробництво тягових батарей буде розгорнуто в Канаді. Компанія Power Co., яка належить Volkswagen, займається постачанням акумуляторів, повинна здійснити пошук інгредієнтів для виробництва батарей, включаючи нікель, кобальт і літій. Також відомо, що Power Co. відіграватиме ключову роль у виробництві катодів для тягових батарей у Північній Америці. Торік Volkswagen оприлюднив плани будівництва шести заводів з виробництва тягових батарей в Європі до 2030 року. Згідно з наявними даними, три фабрики будуть зведені на території Німеччини, Швеції, Іспанії.

Раніше цього місяця в США було прийнято спрямований на зниження інфляції закон, який робить суворішими правила податкових пільг у сфері електромобілів. Для відповідності вимоги транспортні засоби на електричній тязі повинні бути зібрані в Північній Америці або одним із торгових партнерів США, а також мати тягові батареї, які виробляються переважно всередині регіону.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com