Водіям розповіли, як правильно буксирувати автомобіль

Буксирування автомобіля досить відповідальне заняття і багато хто робить його неправильно. У зв’язку з цим пропонуємо ознайомитися з деякими порадами, які допоможуть безпечно доставити зламаний автомобіль у точку призначення.

Отже, на автомобілі, який будуть тягнути, має обов’язково бути ввімкнена “аварійка”. У випадку розряджання акумулятора або проблеми з електрикою, на задній частині авто потрібно закріпити аварійний знак. Трос краще вибрати довжиною мінімум 6 метрів, адже коли автомобіль не заводиться – значить, можна забути про підсилювач гальм та керма. Що довше трос, то більше у вас місця для маневру.

Якщо у вас якісний трос із нормальним карабіном, то вам турбуватися не варто. Головне – знайти місце для його кріплення. У деяких автомобілях це спеціальні вушка, які приварені до несучої частини авто, а в деяких це спеціальний гак, який йде в комплекті з машиною і вкручується в приховану різьбу. Також можна замість карабіна закріпити трос міцним вузлом, якщо ви вмієте його в’язати.

Ще одна деталь, яку всі постійно забувають – чимось завантажити натягнутий трос. Це потрібно для того, щоб при розриві троса він не прилетів у ваш автомобіль і не пошкодив кузов. Якщо у вас немає спеціального приладдя, ви можете накинути на трос звичайний килимок або, наприклад, непотрібну куртку. Коли трос порветься, вантаж притисне його до землі і ніхто не постраждає.

На початку руху трос повинен бути під натяжкою, але робити це потрібно дуже плавно і обережно, щоб на самому початку не залишитися без нього. Якщо не дотримуватися цього правила, ви постійно тягтимете свого рятівника і рватимете коробку передач. Також у результаті сильного ривка можна порвати сам трос та кронштейн.

Найкраще, як тільки ви почали буксирування, зателефонувати іншому водієві. Якщо у машині є система hands-free, тоді спілкуйтеся через неї, якщо ні, тоді використовуйте гучний зв’язок. Але ви повинні обмінюватися інформацією, щоб уникнути непередбачуваних неприємностей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ТвояМАШИНА