Водійські права видаватимуть українцям по-новому

Міністерство внутрішніх справ України ініціює серйозні зміни в порядку видачі посвідчень водія та допуску українських громадян до керування транспортними засобами. Стало відомо, що зміни стосуються правил підтвердження водійських навичок та процедури проведення практичних іспитів.

В МВС пропонують екзаменувати водіїв, які бажають отримати права категорії B, виключно в умовах дорожнього руху. Тобто з процедури практичного іспиту будуть вилучені навчальні майданчики. Також нововведення передбачає додаткову інформацію, яка буде вказуватися в водійських посвідченнях.

Пропонується доповнити дані в правах спеціальними кодами з інформацією про обов’язки та обмеження, що накладаються на водія при управлінні автівкою. Кодом в посвідченні будуть позначати медичні показання. Наприклад, обов’язок використовування окулярів, контактних лінз, слухового апарату або протезу та інше. Щодо заборон, то це може бути заборона на керування транспортним засобом поза певного району чи вночі.

Треба зазначити, що ці новації передбачені проєктом постанови Кабміну України про внесення змін до “Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами”. Цей документ був оприлюднений Міністерством внутрішніх справ України ще 25 січня. Ознайомитися з ним можна на офіційному сайті відомства. Зауваження й пропозиції по ньому МВС приймає на свою поштову та електронну адресу протягом місяця з дня опублікування, тобто залишилося ще кілька днів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело kmu.gov.ua

Коментарі
Завантаження...