Власники Tesla Cybertruck розчаровані запасом ходу, швидкістю зарядки та шумом

Користувач форуму власників Cybertruck поділився своїм досвідом від використання Cybertruck, на якому він проїхав уже понад 16 000 км.

Він заявив, що загалом Cybertruck зручний у використанні, але його запас ходу та швидкість зарядки розчаровують. Зараз при повній зарядці Cybertruck може проїхати всього до 330 км, а якщо батарея заряджена на 80%, то запас ходу складе близько 263 км.

З 16 000 км 70% були пройдені шосе, а решта 30% — міськими дорогами, включаючи одну тривалу поїздку довжиною понад 2400 км. Середнє споживання енергії після 9944 миль становило 599 Вт•год/милю. Показник енергоспоживання на панелі приладів становив всього 290 Вт•год/милю при консервативному водінні міськими дорогами, а іноді злітав до 900 Вт•год/милю на шосе.

Власники Cybertruck підтверджують, що зарядна система працює дуже повільно, і для повної зарядки може знадобитися дві години (на станціях швидкого заряджання). При зарядці будинку автовласники зазвичай встановлюють ліміт заряджання на рівні 90%. При використанні настінного зарядного пристрою Tesla третього покоління, що заряджається струмом 32 або 48 А, для повного заряджання потрібно 8–14 годин.

Даний власник також зіткнувся з деякими проблемами, наприклад коли головний екран став чорним при низькому заряді батареї, що вимагало відправки на евакуаторі в сервісний центр Tesla для ремонту. Крім того, сейф у вантажному відсіку не є водонепроникним, а шум при їзді виявився занадто гучним.

Серед позитивних моментів: звукова система виявилася «відмінною», також хвалять такі моменти, як вентиляція сидінь, видимість дороги, керованість, прискорення, швидкість автомобіля та системи електронного керування.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co