Власники нових Honda Civic і CR-V скаржаться на проблеми з двигуном

Японська компанія Honda повідомила про проблеми в роботі двигунів нових Honda Civic та CR-V. В компанії вважають це «цілком нормальним явищем» для 1,5-літрових турбомоторів.

Як відомо, що Civic і CR-V, оснащені 1,5-літровим чотирициліндровим турбодвигуном, що не прогрівається належним чином. Внаслідок недостатнього прогріву агрегата система обігріву не забезпечує салон теплом при зовнішніх температурах близько -10 градусів за Цельсієм і нижче. Сотні водіїв заявили про проблему, відправивши свої скарги на CarComplaints.com.

Раніше Honda вже визнавала наявність проблем і розпочала відкличну кампанію в США, щоб спробувати виправити несправності. У деяких випадках кампанія включала оновлення програмного забезпечення, заміну мастила та блоку клімат-контролю. Втім, це виявилося безрезультатно.

«Ті, хто протягом короткого часу керує транспортним засобом, оснащеним двигуном з турбонаддуванням об’ємом 1,5 л, або сидять на холостому ходу при надзвичайно низьких температурах, можуть відчути, що він не так сильно нагрівається або нагрівається не так швидко або інтенсивно, як автомобіль з менш ефективним двигуном», – заявив представник Honda Canada.

Очевидно, що ця болячка так і залишиться, оскільки виправити її неможливо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!