Власники електрокарів Tesla можуть отримати по 16 тисяч доларів: що для цього потрібно

Компанію Tesla можуть зобов’язати виплатити власникам електрокарів компенсацію через повільну зарядки.

Як стало відомо AMPERCAR.com, в Норвегії суд визнав компанію Tesla винною у навмисному зниженні швидкості зарядки і запасу ходу своїх електромобілів після оновлення програмного забезпечення (ПЗ). Якщо компанія Ілона Маска не зуміє оскаржити це рішення, то вона буде зобов’язана виплатити компенсацію в розмірі 16 тисяч доларів постраждалим власникам.

Проблему виявили ще в 2019 році. Тоді власники електричних Tesla Model S і Model X з батареєю на 85 кВт*год скаржилися, що після оновлення програмного забезпечення запас ходу машин різко скоротився. Як правило, цей показник досягав 11 відсотків.

Як тоді повідомили у Tesla, це було зроблено з метою захисту акумуляторної батареї і продовження її терміну служби. Також в компанії запевнили, що ця проблема торкнулася лише частини електромобілів і не була глобальною.

Втім таке виправдання не заспокоїло власників електрокарів і вони звернулися до суду з вимогою компенсації. Зокрема суд в Норвегії виніс рішення не на користь американського автовиробника. Цікаво, що аналогічні судові процеси проходять і в США.

Окрім виплати компенсації виробнику електромобілів загрожує ще й штраф, розмір якого поки що не називається.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...