Влада знайшла ефективний способ боротися із заторами на українських дорогах

У київській мерії знайшли новий підхід до боротьби із заторами у столиці України. Зазначається, що найближчим часом штучний інтелект боротиметься із заторами на київських дорогах. Потім досвід використання “розумного” програмного забезпечення зможуть перейняти інші регіони країни. Зазначається, що масштабний проєкт передбачає впровадження нової інтелектуальної транспортної системи.

Як заявив голова науково-технічної ради Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Петро Оленич, профільні фахівці вже почали розробляти відповідну систему. Варто зазначити, що цю ініціативу готова підтримати велика європейська компанія, головною спеціалізацією якої буде впровадження системи оптимізації трафіку у великих містах безпосередньо шляхом застосування штучного інтелекту.

“У нас є така мета – за п’ять років до невпізнання змінити Київ і розібратися з проблемою заторів. Адже кожному з нас вже набридло спізнюватися на будь-яку зустріч через проблеми на дорогах”, – наголосив голова науково-технічної ради Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Петро Оленич.

Вчора, 24 лютого, багато столичних автомобілістів застрягли в масштабних заторах. Перевантажений трафік спостерігався на усіх мостах, які проходять через Дніпро, в центрі міста та інших районах.

Нагадаємо, що цього року Київ посів 7 місце у світі за індексом руху транспорту серед мегаполісів, які схильні до заторів на дорогах. Дослідження проводилося провідною міжнародною компанією TomTom.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело twnews.at

Коментарі
Завантаження...