Ціна дуже приваблива: відомий автовиробник переобладнуватиме популярні дизельні фургони на електричні

Автомобільна група Stellantis планує запропонувати можливість переобладнувати фургони середнього розміру з дизельним двигуном у повністю електричні починаючи з 2024 року.

Йдеться про фургони Peugeot Expert, Citroen Jumpy та Opel/Vauxhall Vivaro, хоча можна припустити, що до програми також будуть включені ідентичні Fiat Scudo та Toyota PoAce. Перехід із дизельного двигуна на електромобіль також може бути поширений на пасажирські версії середнього розміру фургонів.

Ксав’є Пежо, голова підрозділу фургонів Stellantis, розповів Autonews Europe, що мета проєкту з переобладнання електромобілів — зробити фургони з нульовим рівнем викидів доступнішими для власників малого бізнесу, які не хочуть інвестувати в нову модель.

За даними Peugeot, переобладнання коштуватиме менш як 20 000 євро за фургон і проходитиме на виробничих потужностях Stellantis. З одного боку – це немало, але відносно цін на таку послугу на ринку, не так і дорого.

Спочатку програма буде орієнтована на Францію. Урядові пільги повинні покрити до 10 000 євро за переобладнання за умови, що власник експлуатує електричний фургон понад рік або проїхав не менше 6000 км, що зробить вартість переобладнання ще привабливішою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carscoops.com