Відновлений пікап Toyota Hilux 1986 року продають за ціною двох нових

У класичних рамних пікапів Toyota слава супернадійних і витривалих машин. Ось чому навіть старі моделі в хорошому стані можуть коштувати досить переконливо. Американська фірма Hyman Ltd, що спеціалізується на продажу раритетних авто, виставила на продаж чудовий екземпляр Toyota Pickup Xtra Cab 1986 року випуску (за межами США автомобіль носив більш звичне нам ім’я Hilux) за $ 47 500. Це майже вдвічі більше, ніж просять за Toyota Tacoma 2020 го, найближчий аналог Hilux на північноамериканському ринку.

Пікап пройшов повну реставрацію. Він виглядає так, немов тільки недавно був випущений. Автомобіль забарвлений в бежевий колір, на бортах збережені типові декали, які є характерною рисою 80-х. Пробіг цього примірника – 159 299 миль, або 256 366 км.

У вантажному відсіку встановлені пластиковий вкладиш і товсті хромовані труби, на верхній частині яких змонтовано додаткове освітлення. Пікап взутий в шини BF Goodrich.

Під капотом – 2,4-літровий бензиновий мотор 22R-E з уприскуванням палива. Із заводу він видавав 105 к.с. і 185 Нм. Також застосовуються «автомат» і повний привід.

Салон теж знаходиться в чудовому стані. Збереглися навіть оригінальні наклейки з написами і інструкціями. Єдиною деталлю, яка вибивається із загального стилю, є дискова магнітола, хоча її вже теж можна віднести до розряду ретро.

Ця Toyota Pickup належить до четвертого покоління Hilux, вона випускалася з 1983 по 1988 рік.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!