Відклик не допоміг: загорівся ще один електромобіль Hyundai Kona Electric

Як мінімум один кросовер Kona Electric загорівся після того, як на сервісі були проведені регламентні роботи.

У корейському місті Тегу зафіксований випадок самозаймання електричного кросовера Hyundai Kona Electric, повідомляє місцеве новинне видання Kyongbuk. Нюанс в тому, що раніше цей автомобіль відкликався і відвідував сервіс якраз для запобігання можливого самозаймання.

Всього в світі зафіксовано 15 випадків самовільних пожеж автомобілів Kona Electric. У Hyundai визнали проблему і відкликали 77 тисяч таких машин для спеціального сервісного обслуговування. На них була змінена прошивка системи управління батареєю, що, за завіренням автоконцерну, повинно було повністю розв’язати проблему.

Як і в більшості попередніх випадків, займання сталося в момент, коли автомобіль був підключений до зарядного терміналу. У Hyundai вже знають про те, що трапилося і обіцяють провести ретельне розслідування причин події.

У Hyundai Electric використовуються акумулятори марки LC Chem (нині LG Energy Solution). Їх же встановлюють на електромобілі Chevrolet Bolt, з якими все-таки відбувалось самозаймання. У General Motors тимчасово обмежили ємність батарей проблемних машин і обіцяли в майбутньому розв’язати проблему більш глобально.

Корейська влада також почали власне розслідування причин пожежі. Ймовірно, автомобілі знову доведеться відкликати і на цей раз дешевою (для Hyundai) перепрошивкою автовиробник не відбудеться.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело kyongbuk.co.kr