Величезний Audi Q9 вперше показали наживо

Генеральний директор Audi Australia Джефф Меннерінг нещодавно заявив, що флагманський позашляховик Audi Q9 може з’явитися до 2026 року, а тепер його помітили на тестах.

У Audi є багато баз позашляховиків, крім одного. Його модельний ряд завершується Q7, трирядним сімейним позашляховиком, який конкурує з BMW X5 та Mercedes GLE. Тепер виробник тестує Audi Q9 для конкуренції з BMW X7 та Mercedes GL/GLS.

Порівняно з Q7, Q9 запропонує ще більше місця та більший наголос на розкіш, при цьому ціна може становити близько 100 тисяч доларів. Після 2026 року нові моделі Audi будуть електромобілями, тому новинка повинна з’явитися до кінця 2025 року, як вважає carscoops. В принципі, факт тестування автомобіля на початку 2024 підтверджує це припущення.

Раніше повідомлялося, що дилерів у Північній Америці було поінформовано про прибуття моделі понад рік тому. Q9 стане однією з останніх нових моделей Audi із двигунами внутрішнього згоряння.

Очікується, що Audi запропонує поєднання м’яких гібридних трансмісій, та гібридів, що підключаються, які будуть містити 4,0-літровий варіант V8. Гібрид Q9, що підключається, повинен проїжджати понад 110 км без підзарядки.

Запуск Audi Q9 в 2025 році як модель 2026 дозволить виробнику протриматися повний модельний цикл (з фейсліфтингом), перш ніж Audi повністю виключить машини з ДВЗ зі своєї лінійки в 2033 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com