Вартість володіння авто у США перевищила позначку $10 тисяч на рік

Американська автомобільна асоціація (ААА) заявила, що середньорічна вартість володіння автомобілем у США вперше перевищила планку в 10 тисяч доларів.

За даними асоціації, у середньому витрати американців на утримання машини в 2022 році становлять 10 728 доларів (або 894 доларів на місяць), що на 11% вище, ніж у 2021 році (9666 доларів).

Головна причина зростання – підвищення вартості пального. Проте експерти враховували також інші витрати: витрати на технічне обслуговування та ремонт, шини, страховку, податки, вважали амортизацію та оплату кредиту (враховується середньорічний пробіг в 15 тис. миль або 24 тис. км і п’ятирічний термін володіння автівкою).

В ААА впевнені, що один із способів знизити вартість експлуатації машини – це покупка електромобіля. Наприклад, для власника електрокара одна миля коштуватиме 4 центи (якщо заряджати транспортний засіб вдома). Тоді як власник бензинового седана витратить 18,4 центів. У результаті при пробігу 15 тис. миль річна різниця в витратах на паливо становитиме 2100 доларів.

Крім того, у електромобілів нижчі витрати на технічне обслуговування та ремонт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!