Вартість палива в Україні продовжує зростати

Новий рік на українському паливному ринку стартував з чергового підвищення цін на бензин і дизель. У всіх регіонах країни зафіксовано істотне зростання цін на нафтопродукти. Актуальні дані за останній тиждень показують, що вартість на паливо впевнено “повзе” вгору.

Варто відзначити, що в мережі заправних станцій “Авантаж” ціни на нафтопродукти були підняті на 0,5 гривні за один літр: бензин А-92 тепер там стоїть 22,45 грн; марка А-95 – 23,45 грн; дизельне паливо доступно за ціною 21,45 грн.

Мережа АЗС “Фактор” підвищила вартість палива в середньому на 0,4 грн. Бензин марки А-92 подорожчав у них до 22,50 грн; А-95 до 23,50 грн. Дизельне паливо додало в ціні 0,3 грн і доступно за вартістю 21,10 грн за літр.

Мережа АЗС Mango підвищила вартість палива на 0,1 грн. Автозаправки Motto додали 7 копійок до вартості одного літра дизеля.

Судячи з усього, тренд в найближчі пару тижнів збережеться і ціни будуть неухильно повзти вгору. Дана тенденція пов’язана з підвищенням вартості нафтопродуктів в Європі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело avtosota.com