В Європі припинили продавати «екологічні» версії Ford Mustang

В Європі припинили продавати «екологічні» версії Ford Mustang з чотирициліндровим турбомотором EcoBoost 2.3. З березня 2021 року дводверки доступні в Старому Світі лише з атмосферним 5,0-літровим двигуном V8.

Припинення продажів турбованих Ford Mustang пов’язано з відсутністю інтересу з боку покупців: по оцінці Autocar, у Великобританії тільки 15% клієнтів вибирали поні-кар з двигуном 2.3, а в континентальній частині Європи частка версій з мотором EcoBoost була ще нижчою.

Оскільки більшість клієнтів виявилися готові переплачувати третину ціни за безнаддувний мотор V8, відділення Ford of Europe зважилося на незвичайний крок — залишити в лінійці тільки дорожчу і менш екологічну модифікацію. Відтепер Mustang можна купити в Європі або у виконанні GT з 449-сильним мотором 5.0, або в спецверсії Mach 1 з тим же агрегатом, форсованим до 460 кінських сил.

Пресслужба Ford запевнила, що на північноамериканській лінійці Mustang рішення європейської філії не відіб’ється: в США поні-кар як і раніше будуть продавати з обома моторами, благо в деяких штатах на базові турбоверсії доводиться половина попиту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocar.co.uk

Коментарі
Завантаження...