В’єтнамський VinFast націлився на європейський ринок

Експансія почнеться з Німеччини і Франції, де компанія має намір запропонувати електромобілі високого класу.

Молода компанія VinFast виведе свої електромобілі на Європейський ринок. Згідно з відомостями vietnamplus.vn, Франція і Німеччина стануть першими країнами, де запропонують в’єтнамські моделі.

VinFast став широко відомий публіці після того, як продемонстрував оригінальні моделі Lux A2.0 і Lux SA2.0, що базуються на вузлах і агрегатах BMW. Екстер’єр, втім, теж не зовсім свій, його розробкою займалися в стінах італійської Pininfarina. Проте, першою серійною моделлю став VinFast Fadil, який по суті був перелицьованим Opel Karl. Не будемо вдаватися в подробиці як так вийшло, але відзначимо, що компанія досить швидкими темпами завойовує свій вітчизняний ринок, при тому, що В’єтнам відомий своїми божевільними податками на чотириколісний транспорт.

З самого початку своєї діяльності неодноразово говорилося про експортні перспективи автомобілів марки в розвинені країни. Однак тільки після подання електромобільної лінійки про це тепер можна міркувати всерйоз. Трохи раніше в компанії заявляли про швидкий вихід на ринок США. Тепер же офіційно підтвердили дебют в Німеччині і Франції. На черзі Канада і Нідерланди, де у марки розташовані офіси.

В першу чергу компанія запропонує покупцям середньо і повнорозмірні кросовери VF32 і VF33. В’єтнамці позиціюють їх як першокласні кросовери з вражаючим дизайном, неймовірним комфортом і відповідають всім стандартам безпеки.

Цікаво, що рік тому VinFast розробив власний електробус. Не виключено, що він теж буде пропонуватися в інших країнах і зможе скласти гідну конкуренцію китайцям з BYD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело en.vietnamplus.vn

Коментарі
Завантаження...