В’єтнамська компанія Vinfast отримала дозвіл на тестування безпілотних автомобілів в США

Vinfast став першим в’єтнамськими виробником автомобілів, який отримав дозвіл Департаменту автотранспорту Каліфорнії (California Department of Motor Vehicles, DMV) на тестування автономних транспортних засобів на громадських дорогах Каліфорнії.

VinFast є підрозділом найбільшого в країні конгломерату Vingroup JSC. Компанія заявила в понеділок, що дозвіл DMV допоможе їй в комерціалізації своїх електромобілів на ринку США. В даний час VinFast розробила три моделі з функціями автономного управління. Дві з них вона планує з наступного року продавати на ринках США, Канади і Європи.

У минулому році Vinfast повідомила про придбання випробувального центру Lang Lang Testing Center GM Holden в Австралії після того, як вона відкрила в Мельбурні центр досліджень і розробок.

Відповідно до публікації ресурсу VNExpress, VinFast продала у В’єтнамі в минулому році 31500 автомобілів, а її седан і кросовер увійшли в число бестселерів в своїх сегментах.

VinFast зі штаб-квартирою в Ханої була заснована в 2017 році. Компанія має автомобільний завод в північній провінції Хайфон, а також центри досліджень і розробок в Австралії, Німеччині та США.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com