В умовах дефіциту пального популярність електрокарів в Україні зросла у 15 разів

В умовах дефіциту палива в Україні люди все більше почали дивитися у бік покупки електрокарів.

Ринок електрокарів в Україні розвивався досить мляво, але так було донедавна. Так, брак палива і великі черги на заправках підштовхують дедалі більше людей дивитися у бік електрокарів, причому як б/в, так і нових.

Якщо говорити про питання вартості, то в контексті нинішнього подорожчання бензину поїздки на електрокарі в 50-100 разів вигідніші, ніж поїздці на авто з ДВЗ.

Експерти зазначають, що зараз є попит як на нові, так і на вживані електрокари, але в різному співвідношенні. Так, менеджери відзначають, що зараз є підвищений попит на електрокари Porsche, Nissan, Volvo, Mercedes, Smart, KIA, Opel, Chery та інші марки.

Якщо ж говорити про Б/В “електрички”, то попит на електрокари зріс у 15 разів. Але поки що йдеться лише про перегляди, а чи переросте інтерес у реальну статистику збільшення покупок поки що сказати складно.

Нині мінімальний цінник на електрокар становить $8 000 – 10 000, після цього йдуть машини в діапазоні $20 000 – 30 000 (як правило, нові китайці), а вже після цього йдуть преміальні “електрички”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело auto.bigmir.net