В Україну імпортовано авто з Європи та США на 4,2 млрд доларів

Як зазначає портал “Укравтопром”, найбільше авто за останній рік в Україну пригнали з Німеччини. В цілому, імпорт легковиків останнім часом трохи впав, але показує жваву динаміку. Так, останнім часом серед українців стало дуже популярно везти авто з США. Це доводить й недавня статистика щодо імпорту автівок з-за кордону в Україну.

Зазначається, що за минулий рік на територію України було ввезено понад 500 тисяч автівок, на загальну суму близько 4,2 мільярда доларів. Найбільше від загального числа ввезених авто склали легковики, яких завезли 486 300 одиниць. Вартість цих автівок від загальної суми склала близько 3,5 мільярда доларів.

Попри такі великі цифри, імпорт автівок в Україну з-за кордону скоротився майже на 10% в порівнянні з 2019 роком. Найбільше легковиків в Україні було пригнано з Німеччини (99772 авто на загальну суму 548,1 мільйона доларів). Вантажних авто та спецтранспорту пригнали відносно небагато – всього 43 500 одиниць на суму 717,4 мільйона доларів. Варто зазначити, що найбільше було куплено таких авто в Німеччині – 9589 машин, за які заплатили 114 мільйонів доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ukrautoprom.com.ua

Коментарі
Завантаження...