В Україні “засвітився” ексклюзивний електрокар за $610 000

Перший серійний електромобіль Rolls-Royce прибув до України в листопаді 2023 року, і ось цей новомодний Spectre вже сфотографували на вітчизняних номерах.

Таким чином, перша ексклюзивна одиниця цього електромобіля в Україні вже знайшла свого власника, хоча в автомобільному реєстрі він був зареєстрований ще 29 листопада.

За номерами авто видно, що власник цього єдиного в Україні електричного Rolls-Royce не обрав складних та примхливих комбінацій цифр, які зазвичай вибирають власники розкішних автомобілів. Тут немає нічого типу 7777 чи 9999. Він обрав звичайний номерний знак, не навантажуючи його додатковими акцентами. І звісно, чому б це було потрібно? Адже, очевидно, що людина, яка може дозволити собі придбати електричний Rolls-Royce Spectre за 610 000 доларів (саме стільки вартує модель Spectre в Україні), може собі дозволити будь-який номерний знак. Та не лише це.

Нагадаємо, що електромобіль Rolls-Royce Spectre обладнаний двома електродвигунами загальною потужністю 585 кінських сил. Він може розганятися до 100 кілометрів на годину всього за 4,5 секунди і проїхати 515 кілометрів без підзарядки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!